תביעות כספיות ומסחריות

לפגישת יעוץ השאירו את פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם

b

הגנה מפני תביעות כספיות ומסחריות

תביעות כספיות או מסחריות נועדו להסדיר מחלוקות כספיות ו/או עסקיות. אלה מוגשות לבתי המשפט השונים בהתאם לסמכות מקומית ועניינית. ייתכן וקיימת בין הצדדים התניית שיפוט אשר קובעת את הסמכות השיפוטית ומיקומה ויש לשים לב לכך.
תביעה כספית מסחרית יכול ותוגש ממספר עילות, המוכרות ביותר הן בעילות של הפרת חוזה, חוב כספי בגין סחורה או שירות שניתן, גרימת נזק, לשון הרע, ועוד עילות רבות ושונות.
על מנת להצליח בניהול התביעה הכספית או ההתגוננות מפני התביעה הכספית, חשוב להכיר את התיק לעומק, על מנת להציג את העובדות והטענות לבית המשפט בהתאם. חשוב לנסח את כתב התביעה או כתב ההגנה באופן מדויק ומסודר.
מומלץ ביותר כי עורך דין מקצועי ומנוסה בניהול הליכים משפטיים ילווה אתכם בתהליך הגשת תביעה כספית מסחרית או בתהליך ההתגוננות מפני התביעה הכספית מסחרית. מומלץ שעורך דין העוסק בתחום ילווה אתכם החל משלב מכתב ההתראה ועד לסיום ההליך בין בפסק דין או בין אם בפשרה.
עורך דין מנוסה בתביעות כספיות מסחריות ידע לייעץ וללוות אתכם בכל שלבי ניהול ההליך, ידע להבחין בסיכויים ובסיכונים הטמונים בהליך. עורך הדין ידע לנקוט בכל ההליכים והבקשות הרלוונטיות תוך כדי ניהול ההליך. כך לדוגמא בקשות לסעדים זמניים, כדוגמת: צו איסור דיספוזיציה, בקשה לעיקול זמני של נכסי הצד השני - בקשה שכל מטרתה לשמר מצב קיים בנכסי הצד השני, על מנת שבסופו של יום לאחר ניהול ההליך עדיין תהיה אפשרות להיפרע מהצד השני.
ניהול ההליך המשפטי עלול להיות מורכב ביותר וארוך, עורך הדין במסגרת ניהול ההליך יידרש להגיש כתבי טענות, בקשות ביניים, להעלות טענות מקדמיות, תצהירים, שאלונים, לזמן ולחקור עדים, להגיש סיכומים. חשוב ביותר כי עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום ילווה אתכם בניהול ההליך המשפטי על מנת להבטיח את סיכויי הצלחתכם.
עורך דין העוסק בניהול הליכים משפטיים והגשת תביעות כספיות ומסחריות וכן מתמחה בגביית חובות ידע להנחות את לקוחותיו בצורה הטובה ביותר הן מבחינת ניהול ההליך תועלתו וכדאיותו, שכן בסופו של יום צריך לבחון גם את האפשרות להיפרע מפסק הדין שיינתן. משרדנו בעל ניסיון רב בתחומים אלה.
לא פעם אנו נתקלים בלקוחות אשר חושבים להרים ידיים ולוותר על הגשת התביעה הכספית מהשיקול שהצד הנתבע היא חברה בע"מ ומתוך מחשבה שלא ניתן יהיה להיפרע ממנה כי זו הפסיקה את פעילותה, למשרדנו הניסיון והידע המשפטי לבחון את האפשרות לפעול להרמת מסך ההתאגדות בין החברה לבין הבעלים באופן שיאפשר לכם להיפרע מהבעלים של החברה אפילו שזו הפסיקה את פעילותה.
גם בתביעות כספיות קטנות המוגשות לבית משפט לתביעות קטנות (בכפוף לתקרת הסכום שמתעדכנת מעת לעת), בהן לא ניתן להיות מיוצגים על ידי עורך דין, ניתן ואף רצוי להיוועץ עם עורך דין שינחה אתכם "מאחורי הקלעים" ואף יסייע בניסוח כתב התביעה או כתב ההגנה וכן יכין אתכם לדיון – משרדנו יעשה זאת עבורכם.
עורך הדין שילווה אתכם בהליכים המשפטיים צריך להיות כזה אשר יעניק לכם תחושת ביטחון לכל אורך הדרך. עורך הדין צריך להיות בקיא בהליכים המשפטיים ובכלל זה בתקנות סדרי הדין האזרחי הקובעות את אופן ניהול ההליך כמו גם לוחות זמנים שעורך הדין חייב להקפיד לעמוד בהם.
משרדנו אשר הוקם לפני כ-30 שנה, מוכר ומוערך על ידי שופטי ורשמי בתי המשפט ולשכות ההוצאה לפועל, לאחר שהגיש וניהל במרוצת השנים, אלפי תביעות כספיות.
למשרדנו ניסיון רב שנים בטיפול בתביעות כספיות מסחריות, עבור לקוחותינו ביניהם רשויות המדינה, מס' בנקים גדולים, חברות שונות ולקוחות פרטיים אותם אנו מייצגים בהצלחה רבה.

מחלקות משרד נוספות

גבר חותם עם עט

מומלץ לבצע עריכת צוואה או הסכם ממון באמצעות עורך דין בעל ניסיון וותק בתחום זה. משרדנו עוסק בתחום מזה שנים רבות ויכול להעניק ליווי מקצועי ומסור בתחום הצוואות, הירושות והסכמי הממון על כל סוגיהם.

משרדנו מומחה בהוצאה לפועל מזה שנים רבות ועוסק בזה יום יום.
משרדנו עוסק בתחום זה במיוחד עבור גופים מוסדיים, בנקים, חברות פרטיות ולקוחות פרטיים ונחשב למשרד מוביל ומוכר בתחום הגבייה.

משרדנו מכיר את התחום היטב, הן בהיותנו באי כוח נושים בעיקר מטעם בנקים, והן מכח תפקידה של עו"ד רחל כרמי כנאמנת בתיקים אלה מטעם כונס הנכסים הרשמי של מדינת ישראל.